wersja testowa serwisu

Już jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Ubezpiecz swoje dziecko na wypadek chorób wywołanych koronawirusem

bezpieczny_glowne2

Już jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Przed naszymi pociechami powrót po nietypowo długiej przerwie do szkolnych ławek. Jest to z pewnością czas radości ze spotkania ze znajomymi, ale też moment, w którym ryzyko zarażenia wirusem i zmierzenie się z konsekwencjami z tego wynikającymi, jest bardzo wysokie.

Większość z nas spędziła urlop wyjeżdżając do przeróżnych kurortów w Polsce oraz za granicą. Liczba osób, które mijaliśmy każdego dnia powoduje, że prawdopodobieństwo zetknięcia się z nosicielem wirusa, diametralnie wzrasta. 

Skutki zetknięcia z wirusem bywają różne - od bezobjawowego zakażenia, po przypadki, w których organizm jest wręcz wykończony, gdzie jedynym ratunkiem pozostaje długotrwała hospitalizacja.

Dlatego bez wątpienia powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby ustrzec się przed zachorowaniami, a w najgorszym przypadku zminimalizować skutki zarażenia.

Rozważając wybór obowiązkowego ubezpieczenia dla siebie lub naszego dziecka, w dobie panującej pandemii, należy zwrócić uwagę na ubezpieczenie, które w swoim zakresie, obejmuje ochronę na wypadek chorób wywołanych koronawirusem.

Ubezpieczenie takie powinno uwzględniać ochronę związaną z pobytem w szpitalu, na wypadek konieczności hospitalizacji -zarówno zwykłe pobyty w szpitalu jak i w przypadku zaostrzenia stanu - na oddziale intensywnej terapii, związane z zarażeniem koronawirusem.

Obawy związane z pandemią wciąż są uzasadnione, szczególnie mając na uwadze rekordowe liczby dziennych, nowych zachorowań.

Jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych wśród rodziców ubezpieczeniem, które w pełni obejmuje świadczenia dotyczące leczenia a także pobyt w szpitalu w celu leczenia COVID-19, jest Generali, oferowany na najkorzystniejszych warunkach cenowych przez platformę bezpieczny.pl, gdzie możesz taką polisę zakupić samodzielnie, klikając >TUTAJ<.

Oferuje ono pełny zakres ochrony przed następstwami koronawirusa, które jak doskonale wiemy, mogą być różne - od lekkich objawów, po bardzo niebezpieczne przypadki.

Zakres ten dotyczy nie tylko dzieci, ale również wszystkich ubezpieczonych w wieku do ukończenia 67 roku życia, w związku z czym wszyscy pracownicy placówki oświatowej również zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową związaną z COVID-19.

Dla dyrektorów oraz nauczycieli istotne jest również to, iż wybrana ochrona ubezpieczeniowa, może zostać rozszerzona również o ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem zadań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych i pomocniczych związanych z procesem nauczania i wychowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów polisy, ewentualnego zakupu oraz pełnego zakresu, należy niezwłocznie skontaktować się z poniższym przedstawicielem - specjalistą dedykowanym do zawierania umów tego typu:

Piotr Majda
tel. 608 647 860

Oferta kierowana jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, nauczycieli, dyrektorów oraz wszelkich pracowników placówek edukacyjno-wychowawczych.

Zakup polisy trwa 2 minuty, a możesz ustrzec siebie i swoją rodzinę przed dotkliwymi konsekwencjami potencjalnego zarażenia koronawirusem.