wersja testowa serwisu

Powstanie Amatorska Ligi Mini Piłki Nożnej. Można już zgłaszać swoje drużyny

pilka-nozna-siatka

Łódzki Związek Piłki Nożnej rozpoczyna zapisy do udziału w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Zgłoszeń można dokonywać do 28 lutego 2022. Rywalizacja toczyć się będzie na „orlikach", a inaugurację rozgrywek zaplanowano na początek kwietnia. Mecze będą prowadzone przez arbitrów Kolegium Sędziowskiego ŁZPN.

- Pomysł ALMPŁ pod auspicjami Łódzkiego ZPN jest pokłosiem organizacyjno-sportowego sukcesu futsalowej trzeciej ligi. Zainteresowanie udziałem w tych rozgrywkach skłoniło ŁZPN do powołania Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Obok zawodników niezrzeszonych mogą być do niej zgłaszani również piłkarze znajdujący się w ewidencji ŁZPN. Dotyczy to graczy klasy okręgowej i niższych lig piłki 11-osobowej oraz zespołów II i III ligi futsalu - czytamy w komunikacie ŁZPN.

Wpisowe do Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN wynosi 600 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego. Należy je składać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej drużynę, numer telefonu kontaktowego oraz adres poczty elektronicznej.

źródło: ŁZPN