Najważniejsze wideo w ewi24

W Ozorkowie odbędzie się Bieg Niepodległości, trwają zapisy. Zysk zostanie przekazany Fundacji "Krwinka"

Bez-nazwy-1

W sobotę (11 listopada) w Ozorkowie odbędzie się Bieg Niepodległości. Cała kwota wpisowego zostanie przekazana Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka".

Organizatorami biegu są I Liceum Ogólnokształcące w Ozorkowie oraz Regionalne Centrum Informatyki Kraków. Za współorganizację odpowiadają 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu i I Batalion Kawalerii Powietrznej.

Szczegóły:

1. Biegi
Start biegów towarzyszących dla dzieci - godz. 10:30
Start Biegu Głównego - dystans 11 km - godz. 11:00

trasa biegu

Start: I LO im. S. Żeromskiego w Ozorkowie, ul. R. Traugutta 1

Następnie ulicami: Starzyńskiego, Wyszyńskiego, Zgierska, Sienkiewicza, Nowokrzeszewska, Kasztanowa, miejscowość Mamień, Brzozowa przez Konstantki i Bibianów, Konstytucji 3 Maja, Starzyńskiego,

Meta: I LO im. S. Żeromskiego w Ozorkowie, ul. R. Traugutta 1

2. Miejsce
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego przy ul. Traugutta 1 w Ozorkowie

3. Pakiet startowy
Pomiar czasu, medal, kosmetyki, drzewo, flaga biało-czerwone, owoce
Dodatkowe świadczenia w miarę hojności sponsorów (informacje będą pojawiać się na bieżąco - TUTAJ)

4. Na mecie
Woda, ciasto, zupa regeneracyjna, grill, chleb ze smalcem

5. Zapisy
Na stronie www.times.pl

Zgłoszenia do biegu (Bieg Niepodległości 2023) i opłata przyjmowane będą elektronicznie na stronie internetowej http://www.time4s.pl (zakładka zapisy) jak również w odnośnikach na stronach promujących wydarzenie do dnia 09.11.2023 r. (czwartek) do godz. 23:59 (pod warunkiem niewyczerpania limitu miejsc). Nie ma możliwości zapisu na bieg w dniu zawodów.

Zgłoszenia do biegów towarzyszących (Bieg Niepodległości 2023 – KIDS) i opłata przyjmowane będą elektronicznie na stronie internetowej http://www.time4s.pl (zakładka zapisy) jak również w odnośnikach na stronach promujących wydarzenie do dnia 09.11.2023 r. (czwartek) do godz. 23:59. Nie ma możliwości zapisu na bieg w dniu zawodów.

Płatność następuje bezpośrednio przy rejestracji na portalu (http://www.time4s.pl).

W biegu głównym obowiązuje limit 200 uczestników, limit dotyczy osób, które opłaciły start w wymaganym terminie i zostały im nadane numery startowe.

Limit zawodników w biegu towarzyszącym dla dzieci wynosi 50 osób, limit dotyczy osób, które opłaciły start w wymaganym terminie i zostały im nadane numery startowe.

Opłata startowa za udział w biegu głównym wynosi - 50 zł, za biegi towarzyszące KIDS - 25 zł. Cała kwota zostanie przekazana na Fundację.