wersja testowa serwisu

Wieluń: Laureaci konkursu "#SAFERZY" nagrodzeni

264-128468
fot. KPP w Wieluniu

Maja Matusiak, Weronika i Wojciech Trocha zwyciężyli w kategorii na najlepszy plakat dotyczący tematyki cyberzagrożeń w konkursie #SAFERZY. Konkurs ten został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Cała trójka wspólnie wykonała plakat związany z tematyką cyberzagrożeń. Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w sieci, kształtowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży oraz zaktywizowanie uczestników konkursu do podejmowania alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu i rozwijania swojej kreatywności i umiejętności twórczych.

Spośród 250 prac, które zostały zgłoszone, laureatami w kategorii dla dzieci z klas I-III na najlepszy plakat zwyciężyła trójka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w marcu, niestety z uwagi na panującą sytuację epidemiczną i ograniczenia z nią związane wręczenie nagród odbyło się indywidualnie. 7 kwietnia 2021 roku policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu przekazały laureatom dyplomy i nagrody zwycięzcom.

Serdecznie gratulujemy laureatom zaangażowania, pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: KPP w Wieluniu