wersja testowa serwisu

Wieluń: Za nami kolejne spotkania dotyczące bezpiecznego wypoczynku

264-133379
fot. KPP w WIeluniu

Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną w wieluńskiej komendzie po raz drugi odwiedziła dzieci uczęszczające na zajęcia w Spółdzielczym Domu Kultury w Wieluniu. Mundurowa mówił o bezpieczeństwie i zachęcał do jego promowania na co dzień.

Wiele dzieci i młodzieży podczas wakacji korzysta ze zbiorowych form wypoczynku jakimi są obozy, półkolonie oraz zajęcia organizowane w domach kultury czy świetlicach. Wieluńscy policjanci regularnie odwiedzają najmłodszych, którzy swoje wakacje spędzają w ten sposób.

19 lipca 2021 roku mundurowa po raz kolejny spotkała się z dziećmi korzystającymi z zajęć organizowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury w Wieluniu. W trakcie spotkania poruszono przede wszystkim tematykę bezpiecznego spędzania czasu w okresie wakacji. Szczególną uwagę poświęcono bezpiecznemu zachowaniu nad wodą, jak i podstawowym przepisom w zakresie ruchu drogowego. Jak podczas wcześniejszych spotkań tak i w trakcie tej prelekcji policjantka omówiła zagadnienia związane z bezpiecznym korzystaniem z Internetu.

źródło: KPP w Wieluniu