wersja testowa serwisu

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Podczas kontroli okazało się, że posiada narkotyki

policja-auto-napis

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wieluńskiej komendy zatrzymali 22-latkę. Kobieta nie dość, że wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami jechała autem, to w torebce miała schowane woreczki z kryształem oraz marihuaną.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Wieluniu, podczas patrolowania ulic zauważyli, że kierująca Volvo nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej nadającej czerwone światło i wjechała na skrzyżowanie. Mundurowi postanowili zatrzymać ją do kontroli.

Jak się okazało w trakcie legitymowania, 22-letnia mieszkanka powiatu kluczborskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem i była wcześniej notowana za przestępstwa narkotykowe. Policjanci nabrali podejrzeń, że i tym razem może posiadać przy sobie substancje zabronione. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się.

- W jej torebce ujawniono woreczek z kryształem oraz 5 woreczków z substancją koloru brunatno – zielonego. Już wstępne badanie narkotesterem potwierdziły, iż jest to marihuana oraz metaamfetamina - informują mundurowi. - Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszała już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, który zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenia kobieta została ukarana mandatami karnymi.