wersja testowa serwisu

Zostań "Motomikołajem"! Cały czas trwa zbiórka prezentów dla podopiecznych Domów Dziecka

b2ap3_thumbnail_Zrzut-ekranu-2021-11-05-o-10.21.41

Cały czas trwa zbiórka darów w ramach kolejnej edycji akcji "Motomikołajki". W tym roku organizatorami są  Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca oraz Pabianickie Towarzystwo Cyklistów Sekcja Motorowa PTC Jantoń.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się tegoroczna akcja "Motomikołajki". Dary można zostawiać w kilkudziesięciu punktach.

- Cieszymy się, że w tym roku zainteresowanie jest duże. Są z nami ludzie, którzy rok temu też uczestniczyli w tym wielkim wydarzeniu. To jest naprawdę wspaniałe. Mamy szesnaście stałych punktów i jedenaście szkół. Dary dla dzieci zbierane są nie tylko w naszym mieście, ale też w powiecie łęczycki. Miło nam, że przyłączyły się lokalne sklepy w Poddębicach, Uniejowie, Piaskach, Leźnicy Małej oraz szkoły z powiatu łęczyckiego - informuje Aneta Nawrocka ze Stowarzyszenia Motocykliście Łęczyca.

Organizatorzy przypominają, żeby prezenty dla dzieci były nowe. Mogą to być zabawki, gry planszowe, klocki, wszelkiego rodzaju artykuły szkolne, słodycze, artykuły kosmetyczne oraz wszystko to, co sprawi radość. Organizatorzy podkreślają, że dołożą wszelkich starań, by wszytko było pięknie zapakowane i przekazane.

W tym roku akcja została rozszerzona i prezenty trafią do dwóch Domów Dziecka. Łęczycanie połączyli siły z przedstawicielami Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów Sekcji Motorowej PTC Jantoń.

Dobroczyńcy mają także szansę wziąć w loterii, w której zostaną rozlosowane nagrody. Co trzeba zrobić?

- Osoba zainteresowana, która wyraża zgodę na udział w loterii zostaje zapisana przez koordynatora zbiórki w danym punkcie na liście, podając swoje imię nazwisko i numer telefonu. - informują organizatorzy. - Losowanie osób, które brały udział w loterii odbędzie się 5 grudnia. Rozdanie nagród w tym roku odbędzie się 18 grudnia o godzinie 16:00 w Domu Kultury w Łęczycy na Gali Motomikolajkowej, podczas której wręczymy oficjalne podziękowania oraz wylosowane nagrody.

Lista punktów, w których można zostawiać prezenty znajduje się na poniższym plakacie. Wszystkie zebrane rzeczy trafią do podopiecznych Domów Dziecka w Grotnikach i Porszewicach. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 607 823 907 (Aneta), 606 691 242 (Piotr).

Zbiórka prezentów trwa do 1 grudnia. Dary do dzieci mają trafić w dniach 4 grudnia (Dom Dziecka w Grotnikach) oraz 5 grudnia (Dom Dziecka w Porszewicach).